Urniki veljajo za sezono 2018/2019.
Z vajami začnemo 10.9.2018.

Pohitite z vpisom, število prostih mest je omejeno.

Vpišete se lahko preko spletnih vpisnic, preko telefona na številki 01 510 84 84 ali preko elektronske pošte na naslovu info@plesnomesto.si.

 

MALA DVORANA

URAPONTORSREČETPET
16:30
16:45-17:30
Mala ringaraja 3+

16:45 - 17:30
Ringaraja 4+
Irena
17:0017:00 - 17:45
Plesne gibalnice 2+
Anja O.
17:3017:30-18:30
POP M nadaljevalna
Kaja
17:30 - 18:30
Rock n roll začetniki
Irena
17:45 - 18:30
Plesne gibalnice 2+
Anja O.
18:0018:00 - 19:00
Akro joga
Veronika/Jelena

18:3018:30 - 19:30
Plesni pilates za nosečnice
Anja O.
19:0019:00 - 20:00
Plesni pilates za nosečnice
Anja O.
19:30
20:0020:00-22:00
Joga
20:00 - 21:00
Plesni pilates
Anja

20:30
 

SREDNJA DVORANA

URAPONTORSREČET PET
16.30
16:45 - 17:30
Mala ringaraja 3+
Kaja
16:45 - 17:30
Ringaraja 3-4 leta
Kaja
17.0017:00 - 17:45
Ringaraja 5+
Saša
17:15 - 18:00
Ringaraja 3+
Saša
17.3017:30 - 18:15
Mala ringaraja 5+
Kaja
17:30 - 18:30
Hip Hop (7 - 9 let)
Kaja
17:45 - 18:30
Ringaraja 4+
Saša
18.0018:00 - 19:00
POP začetni tečaj (6 - 7 let)
Saša
18.3018:30 - 19:30
Mala formacija - mladinci 1
Maruša
18:30 - 20:00
Hip Hop dijaki in študenti
Kaja
19.00
19.3019:30 - 20:30
Aerobika "Jane Fonda"
20.0020:00 - 21:00
Plesni pilates
Ajda
20:00 - 22:00
Joga
20.30
21.00
21.30
22.00
 

VELIKA DVORANA 1

URAPONTORSREČETPET
16:0016:00 -17:00
Individualne ure
Maruša
16:00 -17:00
Individualne ure
Maruša
15:30 - 16:30
Maruša
16:3016:30 - 17:30
Hip Hop PIO mala
17:00 - 18:00
Hip Hop PIO velika
Maruša
17:0017:00 - 18:30
MLADINCI, velika formacija
Maruša, Petra
17:3017:30 - 18:30
Hip Hop PIO velika

18:0018:00 - 19:30
Hip Hop mladinci
Maruša
Petra
18:00 - 19:30
Rock'n'Roll
Irena
18:3018:30 - 20:00
Hip Hop ČLANI
Maruša
19:00
19:3019:30 - 21:00
Hip Hop člani
Maruša
20:0020:00 - 20:30
Maruša
20:30
21:0021:00 - 22:00
Mala formacija - člani 1
Maruša
21:30
22:00
 

VELIKA DVORANA 2

URAPONTORSREČETPET
16:0016:00 - 17:00
AK Olimpija
16:30
17:0017:00 - 18:00
Hip Hop PIO velika
Petra
17:00 - 18:00
POP začetni tečaj (6 - 7 let)
Saša
17:00 - 18:00
Hip Hop (7 - 9 let)
Petra
17:3017:30 - 18:30
Disco/jazz 8+
Jelena - Veronika
18:0018:00 - 19:30
Hip Hop nadaljevalni (5. - 9. razred)
Petra
18:00 - 19:00
Pop nadaljevalni tečaj (6 - 7 let)
Saša
18:00 - 19:30
Hip Hop začetni (5. - 9. razred)
Petra
18:3018:30 - 20:00
Hip Hop MLADINCI
Ajda
19:00
19:3019:30 - 21:00
Hip Hop ČLANI
Ajda


19:30 - 20:30
Aerobika "Jane Fonda"
20:0020:00 - 21:30
Družabni ples
Marko
20:3020:30 - 22:00
Družabni ples
Marko
21:00
21:30
22:00